s

М'язи

М'язи на 80% складаються з колагену.

Колаген робить м'язи еластичними та пружними. Завдяки міцним колагеновим ниткам, сухожилля, суглоби, хрящі, дерма, зв'язки, м'язи та кістки розтягуються, а при високих фізичних навантаженнях виключається ризик отримання розриву.

Амінокислоти гліцин і пролін, що знаходяться в колагені, зменшують запальні процеси суглобів, зменшуючи при цьому біль. Благотворний вплив колагену на м'язи, зв'язки, кістки та сухожилля знижує ризик отримання травм спортсменами. Також пептид колагену дозволяє нарощувати м'язову масу і дозволяє швидше відновлюватися після інтенсивних занять спортом.

КОЛАГЕН МОРСЬКИЙ СПОРТ при щоденному прийомі допомагає заповнити кількість колагену в організмі, знизити навантаження на м'язи, відновлюючи еластичність та пружність.

Рекомендований людям із фізичним навантаженням. Сприяє покращенню функціонального стану опорно-рухової системи. Покращує стан шкіри, волосся та нігтів.

СКЛАД: 100% морський колаген* – 4400 мг, хондроїтину сульфат – 200 мг, глюкозаміну гідрохлорид – 250 мг, ЧСЧ (метисульфанілметан) – 150 мг.

*Морський колаген отримують з молюсків і риби, він найбільш схожий з людським білком, має відмінні відновлювальні якості.

Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian