Блог

Бьюті+, Спорт, Остео / Статті  / Як зберегти шкіру молодої та здорової?

Як зберегти шкіру молодої та здорової?

Важливо знати, що косметичні засоби – різні маски та креми, до складу яких входить колаген, не здатні відновити втрату колагенових волокон. Справа в тому, що молекули колагену в цих засобах дуже великого розміру, тому вони не можуть проникнути через пори шкіри глибоко в дерму (Hoffmann C. et al., 1999).

Поповнити кількість колагену в шкірі можна лише додавши до раціону спеціальні біологічно активні добавки. Одним із таких продуктів є КОЛАГЕН МОРСЬКОЇ Б'ЮТІ+ з гіалуроновою кислотою від компанії «Феліцата Україна».

До складу цієї дієтичної добавки входить морський колаген (не менше 95%), отриманий з риб і молюсків, який має низьку молекулярну масу і високу засвоюваність, і гіалуронова кислота (1%). Всі активні компоненти добавки виготовлені з якісної сировини компанії WEISHARDT International, Франція.

Колаген - основний компонент сполучної тканини і становить від 25-35% білків у всьому тілі та до 70% білків шкіри. Колагенові волокна у нормальному стані, переплітаючись між собою, утворюють щільну мережу, яка є пружним каркасом для шкіри. Однак унаслідок вікових змін кількість колагену зменшується, шкіра втрачає пружність, починає обвисати, утворюються зморшки. Крім того, недолік колагену негативно впливає на стан волосся, нігтів, порушується робота потових та сальних залоз (Brincat M. et al., 1997).

Також важливим компонентом шкіри є гіалуронова кислота. Головна функція цієї кислоти - зв'язувати воду в міжклітинних просторах, тим самим підвищуючи опір шкіри стиску. З віком кількість гіалуронової кислоти, що виробляється, починає поступово знижуватися, руйнується зв'язок між клітинами поверхневих і глибших шарів шкіри, відбувається порушення кровопостачання тканин (Lowe NJ et al., 2003).

Позитивний вплив на стан шкіри активних компонентів дієтичної добавки КОЛАГЕН МОРСЬКОЇ Б'ЮТІ+ з гіалуроновою кислотою підтверджено низкою клінічних досліджень, проведених у Японії та Франції. Примітно, що пероральне вживання колагену (5 г на добу) протягом 8 тижнів призводило до значного (20%) зменшення виразності втоми, в'ялості шкіри обличчя у 59 японських жінок віком 20–60 років*. Крім того, результати досліджень французьких учених вказують, що тривале вживання колагену (14 тижнів) виробництва WEISHARDT позитивно впливає на ріст м'язової та щільність кісткової маси (17%), а також має властивість зменшувати кількість жиру в організмі (33%) та об'єм живота (22%) *.

Також в лінійці продуктів від компанії «Феліцата Україна» присутній КОЛАГЕН МОРСЬКИЙ ОСТЕО з хондроїтином та глюкозаміном для поліпшення стану опорно-рухової системи та КОЛАГЕН МОРСЬКИЙ СПОРТ з хондроїтином, глюкозаміном та МСМ, актуальний для осіб, випробувань.

КОЛАГЕН МОРСЬКОЇ Б'ЮТІ+ з гіалуроновою кислотою: шкіра буде молодою та здоровою!

Прес-служба «Тижневика АПТЕКА»

Читати статтю з джерела

Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian