Блог

Бьюті+, Спорт, Остео / Статті  / Секрети краси

Секрети краси

«Немає важче роботи, ніж намагатися виглядати гарною з восьмої ранку до півночі», Бріжит Бардо

Бути красивим та здоровим – заповітне бажання кожного з нас. Тому в пошуках відповіді, чому слід приділити особливу увагу для здорової і природної краси, ми безсумнівно приходимо до єдиного висновку - сполучної тканини, тому що це вона створює основу і фундамент різних органів та інших тканин. Разом із кров'ю та лімфою сполучна тканина формує внутрішнє середовище організму. Поступово з віком, у суглобах з'являється ниючий біль і скутість, знижується їх рухливість - тобто починають проявлятися зміни, що супроводжують дегенеративні захворювання опорно-рухового апарату. Ці зміни пов'язані з процесами зношування сполучної тканини, важливим структурним компонентом якої є колаген. Зменшення синтезу цього найважливішого білка не забариться і на стані шкіри. Саме тому слід вчасно подбати про здоров'я, щоби згодом не витрачати зусилля на боротьбу із захворюваннями. У такій відповідальній справі є надійні помічники, про які йтиметься далі.

Дізнаємося про колаген більше

ЦЕ ЦІКАВО!

Колаген – найпоширеніший в організмі білок, що становить близько 1/3 всього протеїну. 90% всього колагену розташовується у дермі.

По суті, колаген – це фібрилярний білок, який є основою сполучної тканини в організмі людини та є своєрідним каркасом дерми. Ставлячись до волокон сполучної тканини, що забезпечує її міцність та еластичність, колаген входить до складу сухожилля, хрящів, кісток, шкіри, а також судин. Таким чином, колаген є універсальною молекулою сполучної тканини в організмі. За структурою своєї колаген – це складний білок, що складається з таких амінокислот як гліцин, аланін, гістидин, а також модифікованих форм проліну та лізину (оксипролін та оксилизин) тощо. У молодому організмі переважають процеси синтезу колагену над його розпадом, який здійснюється специфічним ферментом - колагеназою. З віком рівновага між синтезом та руйнуванням колагену порушується. Оновлення колагенових волокон уповільнюється, знижується вміст гіалуронової кислоти. Приблизно з 25 років колаген в організмі людини припиняє відтворюватися в повному обсязі, що закономірно позначається на стані не тільки опорно-рухового апарату, а й шкіри. Адже багато хто з нас навіть не здогадується про цей факт! Всесвітня Організація Охорони Здоров'я повідомляє у своїх доповідях, що в результаті згубного стану екології, неправильного харчування, стресу, поганої спадковості та нездорового способу життя в організмі людини постійно відбувається процес надпланового розпаду білка, що є основною причиною багатьох захворювань.

Виглядати молодо!

Колаген життєво необхідний нашій шкірі, оскільки він її зволожує, робить пружною та еластичною. Крім того, він допомагає впоратися з пігментацією шкіри та зберегти її молодість, усуває рубці та шрами. У бажанні зберегти красу не слід забувати ще про один важливий компонент для здоров'я наших шкіри та волосся – це гіалуронова кислота. По суті, гіалуронова кислота як складова частина сполучної тканини відповідальна за зволоження тканин. Цікаво, що багато досліджень пов'язують аномально низькі рівні гіалуронової кислоти з передчасним старінням і поганим загоєнням ран, а також з різними захворюваннями сполучної тканини. Втрата гіалуронової кислоти при старінні відповідальна за видимі ознаки старіння: зморшки шкіри, втрату пружності шкіри та ламкість волосся. Для комплексного впливу на стан нашої шкіри, волосся та нігтів компанією «Феліцита Україна» було розроблено спеціальний засіб, що містить 4950 мг високо очищеного (99,8 %) колагену морського та 50 мг гіалуронової кислоти. Як воно працює? Колаген Морський Бьюті+ з Гіалуроновою Кислотою діє зсередини, відновлюючи та зміцнюючи матрикс колагену під поверхнею шкіри, що сприяє підвищенню еластичності шкіри за рахунок збільшення щільності фібробластів – клітин, відповідальних за відновлення сполучної тканини. Колаген Морський Бьюті+ з Гіалуроновою Кислотою стимулює власне виробництво природного колагену в організмі, підвищуючи кількість колагену у кровоносних судинах. Морський колаген також може бути корисним для тих, хто страждає від шкірних захворювань, таких як акне, псоріаз та екзема. Таким чином, вживання комплексу Колаген Морський Бьюті+ з Гіалуроновою Кислотою призводить до цілого ряду сприятливих ефектів:

  • підвищенню зволоженості рогового шару (найзовнішній шар епідермісу);
  • помітним покращенням стану шкіри;
  • зниження впливу УФ-променів на стан шкіри;
  • зволоження шкіри;
  • сяючого вигляду, молодості та гладкості шкіри;
  • зменшенню зморшок;
  • антиоксидантного ефекту, який допомагає запобігти передчасному старінню клітин.

  Застосування цього засобу не потребує особливих зусиль: дорослим достатньо випити розчинені у воді або соку 1-2 пакети на день під час їжі. Порошок відмінно засвоюється і не має смаку, тому не викличе неприємних відчуттів у ротовій порожнині. Що ж до курсу застосування, він не перевищує 30 днів.

Маленькі секрети для нашої фігури

Відсутність і розпад колагену є однією з основних причин появи целюліту. Виявилося, що щоденний прийом засобу Колаген Морський Бьюті+ з Гіалуроновою Кислотою стимулює відновлення та зміцнення волокон колагену під шкірою. Це сприяє згладжуванню шкіри та зменшенню прояву целюліту.

ВАЖЛИВО!

Для посилення ефекту від прийому комплексу, що містить колаген, необхідно вживати достатньо вітаміну С, без якого нормальний синтез колагену просто неможливий.

Дослідження колагену у програмі «управління вагою», що тривали 9 тижнів, показали, що колаген виробництва «Феліцата Україна» здатний знизити вміст жиру на 33 %, при цьому зменшення обсягу живота відбувається на 22 %. Цей результат свідчить про можливість рекомендувати Колаген Морський Бьюті+ з Гіалуроновою Кислотою жінкам, які не годують груддю, після народження дитини, а також усім, хто активно знижує вагу. Даний засіб здатний позбавити від шкіри, що розтягнулася, після скидання зайвої ваги, зменшити запальні процеси, а також сприяє загоєнню ран.

Рух це життя!

Згідно з результатами численних досліджень, колаген при пероральному вживанні добре абсорбується у травному тракті та акумулюється у хрящі. Включення до раціону цього активного компонента викликає статистично достовірне підвищення синтезу макромолекул міжклітинної речовини хрящової тканини хондроцитами. Важливо також зазначити, що вживання колагену безпечне і сприяє поліпшенню функції суглобів, а також зменшенню вираженості больового синдрому у пацієнтів з дегенеративними захворюваннями суглобів. Крім того, колаген здатний анаболічно діяти на хрящову тканину, що особливо важливо для пацієнтів з остеопорозом, адже за прогнозами аналітиків, загальна кількість переломів стегна до 2050 року може перевищити 6 млн випадків. Для людей похилого віку серйозною проблемою вважається саркопенія як один з головних факторів, відповідальних за функціональні обмеження рухової функції. Остеопороз та саркопенія відіграють найважливішу роль у синдромі крихкості та початку інвалідності. А ось використання колагену в комбінації з хондроїтином та глюкозаміном сприяє підтримці здоров'я суглобів, а також знижує ймовірність їх зношування та пошкодження у групі високого ризику. Ефекти такої комбінації сьогодні вивчені у численних випробуваннях, у тому числі вітчизняних. Як свідчать їх результати, Колаген Морський Остео з Хондроїтіном та Глюкозаміном сприяє засвоюванню білків в організмі, надає стимулюючий вплив на білковий обмін, зміцнює суглоби та перешкоджає їх передчасному руйнуванню.

ЦЕ ЦІКАВО!

Щоденне застосування 2,5%-ного колагену протягом 14 тижнів має позитивний ефект на зростання м'язової маси (збільшення на 17 %) та збільшення щільності кісткової маси.

Для активних спортсменів чудовою добавкою до встановленого раціону послужить Колаген Морський СПОРТ з Хондроїтіном, Глюкозаміном та ЧСЧ. Він стимулює вироблення синтезу суглобового хряща та суглобової рідини, підвищуючи рухливість суглобів та знижуючи їх тертя під час занять спортом. Крім того, завдяки цьому засобу збільшується міцність зв'язок, знижується ризик судом та запалення суглобів, а також травматичного болю. Таким чином, продукція компанії «Феліцита Україна» – це широкий асортимент засобів, актуальних для збереження здоров'я суглобів та молодості шкіри. Довіряйте тільки якісним засобам, коли йдеться про здоров'я та красу зовнішності – і повірте, вона відгукнеться вам вдячністю!

Черняєва Олена / Журнал "Сучасна фармація" / Арсенал знань / Фармакотерапія

Читати статтю з джерела

Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian