Блог

Бьюті+, Спорт, Остео / Статті  / Колаген Морський Бьюті+ натуральна турбота вже сьогодні!

Колаген Морський Бьюті+ натуральна турбота вже сьогодні!

Всі ми можемо зізнатися, що наша зовнішність – це наша візитна картка, а вид шкіри та її придатків є індикатором здоров'я всього організму. Адже, шкіра, нігті та волосся є тими зовнішніми атрибутами, про які ми повинні щодня дбати, щоб зберегти нашу молодість та привабливість.

Проте, екологія, неправильне харчування, хронічні хвороби, нестача вітамінів та мінералів в організмі, здатні зробити непривабливими навіть пружну, еластичну шкіру та міцне від природи волосся та нігті. І турбота полягає не тільки і не так у виборі правильної маски, шампуню або лаку. Зміцнення шкіри та її придатків проводиться комплексно, починаючи із забезпечення собі повноцінного та збалансованого харчування, що містить незамінні та життєво необхідні компоненти.

А коли ж ми згадуємо про своє здоров'я, то найчастіше саме до провізору – першостольника, через свою зайнятість, надію отримати швидку консультацію, звертаємось з проханням порекомендувати «засіб для підтримки хорошого стану шкіри, нігтів і волосся, безпечний і ефективний, та ще й на натуральній основі. Як бути в такій ситуації? Що порекомендувати серед широкого переліку асортименту? А, головне, якісно дати те, чого потребує відвідувач?! Про це сьогодні й поговоримо.

Наша шкіра та її придатки (нігті та волосся), незважаючи на відмінності, що здаються, поєднує основний структурний компонент людського тіла – білок колаген, який є у всіх тканинах і є головним структурним білком, що формує наше тіло, навіть незважаючи на несприятливі зовнішні впливи та супутні соматичні захворювання.

Відомо, що після 25-річного віку синтез колагену неухильно зменшується. Його волокна руйнуються, набувають жорсткості і крихкості, накопичується фрагментовані частинки, внаслідок чого виникають зморшки і провисання шкіри, витончення і сивина волосся, ламкість і розшарування нігтів.

Тому у турботі про шкіру та її придатки, особливу роль для практикуючих фахівців варто відвести колагенсодержащим дієтичним добавкам до раціону харчування, однією з яких є спеціально розроблений нутрицевтик. Колаген Морський Бьюті+, фармацевтичної компанії «Феліцата Україна»

Унікальність його складу у комплексі підібраних речовин, а й у тому, що діють вони різнобічно, гармонійно і за принципом максимального ефекту.

Основною діючою речовиною є унікальний морський колаген WEISHARDT, Франція (світовий лідер у виробництві колагену), який виготовляється з луски благородних сортів риб, відповідає європейським стандартам якості та відповідає міжнародним вимогам. Виробник контролює кожен крок і може гарантувати повне відстеження всіх етапів, уявіть собі, що активна діяльність риби відстежується від початку до кінця.

Крім цього, рибний колаген є добірним, екологічно чистим, натуральним продуктом і по праву вважається найкращим у галузі медицини та косметології. Його склад максимально близький до людського аналога, краще засвоюється організмом, відрізняється широким і незамінним амінокислотним складом (9 з 10), набагато рідше викликає алергічні реакції, не має неприємного запаху та нейтральний до смаку.

Колаген Морський Бьюті+ працює зсередини, відновлюючи та зміцнюючи матрикс колагену під поверхнею шкіри, покращуючи здоров'я та зовнішній вигляд шкіри. Його щоденне вживання робить шкіру більш зволоженою та пружною, дає вам сяючий колір обличчя, розгладжує дрібні зморшки та уповільнює процес старіння, забезпечуючи організм живильними будівельними блоками, яких він так потребує.

Колаген живить ваше волосся, збільшуючи ріст, товщину, текстуру і блиск, зволожує сухе волосся, надає об'єм тонкому волоссю, а також здатний відновити слабкі або ламкі нігті.

Комплексні клінічні дослідження наголошують на численних сприятливих ефектах вживання. Колаген Морський Бьюті+Крім того, добавка добре засвоюється, не містить жирів, вуглеводів, пуринової кислоти та характеризується покращеною біодоступністю для досягнення оптимальних результатів, що дозволить Вам виглядати молодшою та почуватися здоровішими.

Зміна придатків шкіри та характерні вікові зміни, пов'язані не лише з дефіцитом колагену, але й із з'єднанням, краще якого ніщо не впорається із зневодненням – гіалуроновою кислотою.

Гіалуронова кислота – складова частина мережі сполучної тканини в нашому тілі, яка має високі антиоксидантні та зволожуючі властивості і, таким чином, регулює вміст вологи в шкірі, зволожує її та підвищує пружність.

Таким чином, Колаген Морський Бьюті+ – чиста та натуральна дієтична добавка, комплекс компонентів якої посилює дії один одного та може служити ефективним засобом для покращення стану шкіри, волосся та нігтів та омолодження вашого організму.

Тим часом, необхідно дбати про своє тіло, цінувати його і живити себе зсередини. Не дарма, жартівлива мудрість говорить – «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих». Ну а наше здоров'я – у наших руках!

Любіть себе та будьте красиві! 

Колаген Морський Бьюті + - натуральна добавка для омолодження вашого організму!

Прес-служба науково-популярного журналу «Навігатор Фармації»

Придбати Колаген морський Бьюті+ гіалуронова кислота>>>

Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian