Блог

Бьюти+, Спорт, Остео / Статьи  / КОЛАГЕН – ГОЛОВНИЙ БІЛОК МОЛОДСТІ.

КОЛАГЕН – ГОЛОВНИЙ БІЛОК МОЛОДСТІ.

Колаген – ключовий компонент доповнення проти старіння, але чому? “Якщо ви втратите структуру колагену в своїх кістках, це остеопороз”, – сказав дослідник Штеффен Ессер, засновник Інституту колагену в Кілі, Німеччина.
 
Сьогодні люди у 60 років хочуть виглядати на 50, і діяти так, як діяли у 40 років. Бажання виглядати і почувати себе молодшими спонукає до споживання колагену у старшому віці. Однак втрата колагену починається набагато раніше. Хоча існують різні дослідження та повідомлення про те, коли і скільки відбувається втрата колагену, вважається, що вироблення колагену починає зменшуватися вже в 18 років.
Еластичність – це те, що щільно тримає шкіру обличчя та тіла. Колаген та еластин втрачаються під час старіння через щоденне потрапляння до високого рівня вільних радикалів, які є горезвісними для пошкодження шкіри, а також руйнування колагену. Крім того, організм перестає виробляти колаген в певний момент. Так само, як недостатня еластичність шкіри може спричинити провисання, суглоби також можуть стати жорсткими з віком через наслідки втрати еластичності.
 
Колаген – головний структурний білок, який становить приблизно 25% білка в організмі. Забезпечуючи організм силою, колаген складається з амінокислот – гліцину, проліну, гідроксипроліну та аргініну – які, у свою чергу, будуються з вуглецю, кисню та водню. Тому колаген життєво необхідний для еластичності шкіри, він служить клеєм, який тримає все разом. Він захищає шкіру, запобігаючи всмоктуванню та поширенню патогенних речовин, токсинів навколишнього середовища, мікроорганізмів та ракових клітин. Він також присутній у всіх гладком’язових тканинах, судинах, травному тракті, серці, жовчному міхурі, нирках і сечовому міхурі, утримуючи клітини і тканини разом. Колаген також є основним компонентом волосся і нігтів.
 
На draxe.com Джош Акс, сертифікований фахівець з питань харчування, поділився про сім потенційних переваг колагену:
1) покращує здоров’я шкіри та волосся,
2) зменшує болі в суглобах та дегенерацію,
3) підвищує обмін речовин, м’язову масу,
4) зміцнює нігті, волосся та зуби,
5) покращує здоров’я печінки,
6) захищає серцево-судинне здоров’я.
 
Деббі Уайлдрік – головний директор стратегії MetaBrand .
Не весь колаген однаковий та має гарне засвоєння в орагнізмі людини. Ми пропонуємо колаген морський, що має чистоту 99% і його достатньо 0,5 -1 пакетик для щоденного прийому. Морський колаген по своїй структурі найближчий до колагену людини. Унікальні пептиди мають високу біодоступність та активність рибного колагену.
Колагени морські ОСТЕО, Б`ЮТІ, СПОРТ не містять “пустих” наповнювачів, присмаків та ароматів.
Замовити колаген колаген високої якості можна на сайті>>>
Без комментариев
Оставить комментарий

ru_RURussian